Lakeuden Kennelkerho ry
Meeting Room Booking System
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Jan
Feb
Mar
Apr
May
Jun
Jul
Aug
Sep
Oct
Nov
Dec
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Help
Rooms
Report
Search:
Unknown user
User list
Areas
Lakia-Halli
Ravirata - kenttä 1
Ravirata - kenttä 2
June 2023
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
July 2023
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
August 2023
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
July 2023 - Ravirata - kenttä 2 - Kenttä 2
<< Go To Month Before
Go To This Month
Go To Month After >>
Monday
Tuesday
Wednesday
Thursday
Friday
Saturday
Sunday
1
19:30~20:00 Anne ja Iines
2
17:00~18:30 Jenniinan ja Marikan korvaava
19:00~20:30 Annikan korvaava ryhmä
3
17:00~19:30 Arja/Sari
4
18:30~21:00 Niinan ryhmä (rakennus 18.45)
5
18:00~21:00 Riitan ryhmä (18.00)
6
17:00~20:30 Emmin aksaryhmät
7
16:30~19:00 Leenan hoopers
8
12:00~13:00 Riitta
9
18:30~19:30 Merja
10
16:00~19:30 Hoopers K-M
11
17:30~20:00 Rataryhmä
20:00~21:00 Julia
12
14:00~15:00 Merja
16:30~18:00 Heidin ryhmä
18:00~20:00 Anniinan ja Sofian ryhmä 18.00-19.30
20:00~21:00 Emppu
13
19:00~20:30 Katrin ryhmä
14
13:00~13:30 Emma
14:00~15:30 Emppu&Riitta
18:00~19:00 Ellen
20:00~21:00 Sofia ja Anniina
15
18:00~19:00 Sanna Y-S
19:30~20:00 Sanna ja Sylvi
20:00~20:30 Sanna ja Sylvi
16
17
17:00~19:30 Sari/Sanna/Arja
20:00~21:00 Jenniina Nikunlassi
18
18:00~19:30 Kaisan ja Annikan ryhmä
19:30~21:00 Niinan ryhmä
19
20
13:00~14:00 Sanna ja Sylvi
17:30~20:30 Emmin aksaryhmät
21:30~22:00 Anne ja Iines
21
17:00~19:00 Leenan hoopers-ryhmä korvaus
19:00~21:00 Hoopers omatoimi
22
14:00~15:00 Putkien putsaus!!!
23
16:30~17:00 Suvin oma varaus
17:00~18:30 Suvin agilityryhmä
24
14:30~18:30 Hoopers K-M
25
16:30~20:00 Rataryhmä
26
15:30~16:30 Heidi reenaa
16:30~18:00 Heidin ryhmä
18:00~20:00 Anniinan ja Sofian ryhmä 18.00-19.30
20:00~21:30 Anniina ja Sofia
27
12:30~13:30 Sanna ja Sylvi
18:00~19:00 Anu Puustinen
19:00~20:30 Katrin treenit
28
18:00~19:00 Carita Ylipelkonen
19:00~20:30 Empun ryhmä
20:30~22:00 (Kenttä tyhjä lanausta varten.)
29
08:00~17:00 Agikisat.
19:00~20:00 Sanna Rauhamäki
30
08:00~17:00 Agikisat.
19:00~20:00 Emma
31
17:00~19:30 Sari/Sanna/Arja
19:30~20:30 Sanna Y-S
20:30~22:00 Sofia ja Anniina
<< Go To Month Before
Go To This Month
Go To Month After >>
External
Internal
View Day:
Jul 01
|
Jul 02
|
Jul 03
|
Jul 04
|
Jul 05
|
Jul 06
|
[
Jul 07
]
|
Jul 08
|
Jul 09
|
Jul 10
|
Jul 11
|
Jul 12
|
Jul 13
|
Jul 14
View Week:
Jun 05
|
Jun 12
|
Jun 19
|
Jun 26
|
[
Jul 03
]
|
Jul 10
|
Jul 17
|
Jul 24
|
Jul 31
View Month:
May 2023
|
Jun 2023
|
[
Jul 2023
]
|
Aug 2023
|
Sep 2023
|
Oct 2023
|
Nov 2023
|
Dec 2023
|
Jan 2024