Lakeuden Kennelkerho ry
Meeting Room Booking System
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Jan
Feb
Mar
Apr
May
Jun
Jul
Aug
Sep
Oct
Nov
Dec
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Help
Rooms
Report
Search:
Unknown user
User list
Areas
Lakia-Halli
Ravirata - kenttä 1
Ravirata - kenttä 2
December 2022
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
January 2023
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
February 2023
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
January 2023 - Lakia-Halli - (koko halli)
<< Go To Month Before
Go To This Month
Go To Month After >>
Monday
Tuesday
Wednesday
Thursday
Friday
Saturday
Sunday
1
17:30~21:00 Riitan rästit (radanrakennus 17.30)
21:00~22:00 Riitta
2
14:00~14:30 Anne ja Iines
17:00~17:30 Niina
19:30~21:00 Niinan ryhmän korvaava kerta (rakennus 19.15)
3
10:30~11:30 Heli ja Tarja
16:00~16:30 Sanna ja Sylvi
17:00~21:00 Kisanomaiset RT-treenit
21:30~22:00 Anniina ja koirat
4
09:00~13:00 Rt-tehotreeniryhmä.
17:00~21:00 Kisanomaiset RT-treenit
5
17:30~21:00 Riitan rästit (radanrakennus 17.30)
6
09:00~10:00 Arja
12:00~13:00 Silva Pendolin & Jenni Ristimäki
13:00~14:00 Sanna Y-S
14:00~19:00 Riinan rallyryhmä
7
09:30~17:00 Eija Heinonen
17:30~18:00 Sanna ja Sylvi
8
09:30~13:30 Hoopers
14:30~17:30 Riitta Rautio
17:30~18:30 Riitta
9
17:30~18:00 Jessi
19:30~21:00 Niinan ryhmän korvaava kerta (rakennus 19.15)
10
17:00~21:00 Kisanomaiset agitreenit
21:30~22:30 Anniina
11
09:00~13:00 Rt-tehotreeniryhmä.
17:00~21:00 Kisanomaiset agitreenit
12
16:00~17:00 Sanna Y-S
17:00~18:30 Sannan (ja Anniinan) ryhmä
18:30~19:30 Riina Karhu
13
14
09:00~18:00 RT-kisat
15
09:30~10:30 Emmi
13:30~14:30 Niina ja Merja
16:30~17:30 Heidi ja karvakopla
17:30~20:30 Riitan rästit (radanrakennus 17.30)
20:30~21:30 Riitta
21:30~22:00 Emma ja Mauri
16
11:00~11:30 Silva P
16:30~18:00 Sarin Aksaporukka
18:00~19:30 Arjan ryhmä 18.15-19.45
19:30~21:30 Jessin ryhmä
17
16:30~17:30 Arja
18:00~19:30 Sofian ja Anniinan ryhmä
19:30~21:30 Niinan ryhmä
18
09:00~13:00 Rt-tehotreeniryhmä.
16:30~18:30 Helin RT
18:30~21:30 Riitan ryhmä
19
14:30~15:00 Niina
16:30~20:30 Tosikot
20
12:00~13:00 Sanna Y-S
13:00~14:00 Henna&koirat
17:30~19:30 Empun ryhmä
20:00~21:00 Emppu & Riitta
21
09:00~10:00 Jenniina ja koirat
10:00~13:00 Emmin aksaryhmät
14:00~14:30 Merja
15:00~16:00 Carita & Papu
16:00~19:30 Katan ja Leenan RT-ryhmät
22
09:30~13:30 Maijan treenit
14:00~15:00 Heljä
17:00~18:30 Jenniinan ja Marikan aksaryhmä RAKENNUS 16.45
18:30~21:30 Slögs rallyryhmä
23
14:00~14:30 Niina
16:30~18:00 Sarin aksaporukka
18:00~19:30 Arjan ryhmä 18.15-19.45
19:30~21:30 Jessin ryhmä
24
15:30~16:00 Sanna ja Sylvi
16:30~17:30 Anniina ja koirat
18:00~19:30 Sofian ja Anniinan ryhmä
19:30~21:30 Niinan ryhmä
25
09:00~13:00 Rt-tehotreeniryhmä.
16:30~18:30 Helin RT
19:00~21:00 Riitan ryhmä (rakennus 18.30)
26
10:30~11:30 Jenniina ja koirat
16:30~20:30 Tosikot
27
13:00~14:00 Silva ja koirat
17:30~19:30 Empun ryhmä
19:30~21:30 Katan rt
28
09:00~11:30 Emmin aksaryhmät
11:30~18:00 Esa Lehdistön valmennus 11.50-18.00
18:30~20:00 Leenan rt
29
07:00~17:00 Esa Lehdistön valmennus
17:00~18:30 Jenniinan ja Marikan aksaryhmä
18:30~20:00 Slögs rallyryhmä omatoimi
30
16:30~18:00 Sarin aksaporukka
18:00~19:30 Arjan ryhmä 18.15-19.45
19:30~21:30 Jessin ryhmä
31
15:30~16:00 Sanna ja Sylvi
17:00~17:30 Anniina
18:00~19:30 Sofian ja Anniinan ryhmä
19:30~21:00 Niinan ryhmä
21:00~21:30 Emma ja Maketsu
<< Go To Month Before
Go To This Month
Go To Month After >>
External
Internal
View Day:
Jan 21
|
Jan 22
|
Jan 23
|
Jan 24
|
Jan 25
|
Jan 26
|
[
Jan 27
]
|
Jan 28
|
Jan 29
|
Jan 30
|
Jan 31
|
Feb 01
|
Feb 02
|
Feb 03
View Week:
Dec 26
|
Jan 02
|
Jan 09
|
Jan 16
|
[
Jan 23
]
|
Jan 30
|
Feb 06
|
Feb 13
|
Feb 20
View Month:
Nov 2022
|
Dec 2022
|
[
Jan 2023
]
|
Feb 2023
|
Mar 2023
|
Apr 2023
|
May 2023
|
Jun 2023
|
Jul 2023